christian louboutin sandalstory burch flatschristian louboutin pumpspuma ferrari designer sunglass louboutin salechristian louboutin on saleprada sunglassespuma future catray ban sunglasseschanel handbags 2011
 
 
Haberler
İstanbul Barosu-Resmi Websitesi....devamı
 
Tüm Haberler
Duyurular
İstanbul Barosu-Baro Levhası....devamı
 
Tüm Duyurular
              Yorumlar
Hakkımızda
Avukatlar
Stajyer Avukatlar
              Bize Yazın
Hakkımızda

Aydın Avukatlık Bürosu, hukuk işlerinde, hukukçuların bir çatı altında toplanarak çalışmak suretiyle, daha verimli ve başarılı neticeler alabileceklerini yanlarında staj yaptıkları meslek üstatlarından da destek alarak bundan 31 yıl evvel düşünerek ve hayata geçirerek, bugünkü gibi çağdaş anlayıştaki hukuk bürosu oluşumlarının temelini hayata geçiren Av. Muammer AYDIN ve eşi Av. Zeynep AYDIN tarafından İstanbul’da kurulmuştur.

İstanbul Barosu’na 11192 sicil numarası ile kayıtlı olan ve aynı zamanda İstanbul Barosu Eski Başkanı ( 2008 - 2010 ) olan Av. Muammer AYDIN, 9 Haziran 1953 tarihinde İstanbul, Kadırga’da doğmuştur. İlköğrenimini İstanbul Kadırga İlkokulu’nda, ortaöğrenimini ise Gedikpaşa Ortaokulu’nda tamamlayarak İstanbul Pertevniyal Lisesi'ne girmiş ve lise eğitimini 1970-1971 eğitim-öğretim yılında burada tamamlamıştır. Yüksek tahsilini ise 1977 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesin’de tamamlamış ve 1 Mart 1979 tarihinde ruhsatını alarak İstanbul Barosu’na 11192 sicil numarası ile kaydolarak avukatlığa başlamıştır.
Vatani görevini, 1980-1981 yılları arasında askeri savcı olarak Edirne’de tamamlayan AYDIN, 1981 yılında Aydın Avukatlık Bürosunu kurmuş ve avukatlık mesleğini aktif olarak yapmaya başlamıştır.

İstanbul Barosu’na 11170 sicil numarası ile kayıtlı olan Av. Zeynep AYDIN ise 25 Ocak 1954 tarihinde Mersin’de doğmuş ve daha sonra ailesiyle birlikte İstanbul’a gelerek yerleşmiştir. İlköğrenimini İstanbul Beyazıt Tevfik Kurt İlkokulu’nda, ortaöğrenimini ise Çemberlitaş Kız Orta Okulu’nda tamamlayarak İstanbul Kız Lisesi’ne girmiş ve lise eğitmini 1971-1972 eğitim-öğretim yılında burada tamamlamıştır. Yüksek tahsilini ise 1977 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamış ve 1 Mart 1979 tarihinde ruhsatını alarak İstanbul Barosu’na 11170 sicil numarası ile kaydolarak avukatlığa başlamıştır. 1981 yılında yılında ise Aydın Avukatlık Bürosunu kurmuş ve avukatlık mesleğini aktif olarak yapmaya başlamıştır.

AYDIN, 1980 yılında yine İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden dönem arkadaşı olan ve kendisi gibi hukukçu olan Zeynep AYDIN ( İNAN ) ile evlenmiş ve biri kız biri erkek olmak üzere 2 çocuk sahibi olmuştur ( Gözde ve Murat Can ). Her ikisi de meslektaş olan Av.Gözde COŞKUNSU ( AYDIN ) ve Av.Murat Can AYDIN halen Aydın Avukatlık Bürosu’nda aileleriyle birlikte hukuk mesleğine devam etmektedirler. Av.Muammer AYDIN ve Av.Zeynep AYDIN’ın mesleki tecrübelerinin yanı sıra çocuklarının da üstün gayretleri ve katılımlarıyla geçen zaman içerisinde Aydın Avukatlık Bürosu, farklı dallarda konusunda ihtisaslaşmış dinamik bir kadro oluşturarak avukatları bünyesinde toplamış ve çağdaş hayatın ihtiyaçları çerçevesinde geniş bir kesime hitap etmeyi ve müvekkillerine üst düzeyde hizmet etmeyi ilke edinmiştir.

Kurulduğu günden bu yana emin adımlarla ilerleyerek yoğun bir motivasyon ile büyümüş ve sunmuş olduğu uluslararası kalitede hizmet ile müvekkil potansiyelini derinleştirerek arttıran
Aydın Avukatlık Bürosu’nda halen genel hukuk dallarında çalışan 6 uzman avukat ve 1 stajyer avukat görev yapmaktadır.Bu dalların arasında medeni, aile, sözleşme, iş, borçlar, ceza, ticaret, icra-iflas, ticaret ve şirketler, sağlık, spor, medya, basın ve fikri mülkiyet, vergi ve idare hukuku konuları ile hukuki danışmanlık hizmetleri yer almaktadır. Aydın Avukatlık Bürosu, müvekkillerine Türkçe, İngilizce ve Fransızca hizmet verebilmektedir.

Hukukun tüm branşlarında ihtisaslaşmış ve çözüm odaklı önerileri ile her bir müvekkilini tek müvekkili gibi ele alarak uzun vadeli hukuki bir güvence sunan Aydın Avukatlık Bürosu'nun başında bugün, Av. Muammer AYDIN bulunmaktadır.

Geri Yukarı
Tüm hakları saklıdır. © 2008 Av. Muammer AYDIN & Aydın Avukatlık Bürosu